MyProtein Vitamín D3 Zobraziť v plnej veľkosti

MyProtein Vitamín D3

  • Môže posilniť imunitné funkcie
  • Pomáha zotavení po cvičení
  • Zlepšuje zdravotný stav kostí a zubov

Viac informácií

10,90 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

Vitamin D3

Vitamín D je v tukoch rozpustný vitamín , ktorý sa nachádza v niektorých potravinách a funguje v tele pri reakcii kože na slnečné žiarenie ( najmä UV - B žiarenie ) . Tí , ktorí majú málo prístupu k priamemu slnečnému svetlu , sú viac citliví na nedostatok vitamínu D. Vitamín D je najobvyklejší známy pre svoju schopnosť zvýšiť rast a udržiavanie kostí , zubov a kĺbov .

Vitamín D je k dispozícii v dvoch formách , D2 a D3 . Bolo dokázané , že vitamín D3 sa zdá byť viac ako trikrát účinnejší ako vitamín D2 . Náš Vitamín D3 je vo vysoko dostupný v tekutej forme .

Nedávny výskum ukázal , že Vitamín D je silný imunitný stimulant , a tým je aj oveľa mocnejším nástrojom v boji proti chorobám a vírusom než vitamín C. Ľudia s dostatok vitamínu D boli tiež spájaní so zníženým rizikom srdcových ochorení , rakoviny , diabetes , vysokého krvného tlaku , schizofrénie a roztrúsenej sklerózy .

Môže to trvať niekoľko aj niekoľko mesiacov , než sa Vitamín D nahromadí v tele , takže by ste mali začať s doplnením čo najskôr , na jeseň ho treba najviac v boji proti sezónnej ochorenie v súvislosti so zmenami počasia .

Z pohľadu športovcov sa dostatočné množstvo vitamínu D odrazí na zvýšenie výkonu . Vitamín D znižuje zápaly v tkanivách , často spojených s pretrénovaním a intenzívnymi tréningy , pomáha tak športovcom rýchlejšie sa zotaviť po výkone . Existuje tiež spojenie medzi hladinou vitamínu D a udržiavaním sily a výkonu vďaka schopnosti zvyšovať veľkosť a počet rýchlych svalových vlákien . Vzhľadom k povedanému , môže byť nedostatok spojený s únavovým zlomeninami , chronickými bolesťami svalov a kostí , oslabenie imunitného systému a zápaly , je dôležité , aby športovci vážne uvažovať o vitamínu D.

Pre udržanie dostatočnej hladiny vitamínu D , štúdie navrhujú pre športovcov viac ako 2000iu za deň .

 Kľúčové výhody

  • Môže posilniť imunitnú funkciu
  •  Pomáha zotavenie po cvičení
  •  Zlepšuje zdravotný stav kostí a zubov


 

odporúčané použitie

Odporúčame konzumovať 1 tabletku denne, najlepšie s jedlom.

Odporúčané dávkovanie: 1 tabletka

 

 

Složenie

Olivový olej (riedidlom), Vitamín D3 olej, Softgel (želatína, glycerín, voda)

Bez umelých farbív a konzervačných látok, kvasnice, lepok, škrob a laktózu. Bez prídavku soli (chlorid sodný) alebo cukru. GMO free.

nutričné informácie

Suma na 1 porciu softgel:
Vitamín D3: 2500 IU

 


Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

MyProtein Vitamín D3

MyProtein Vitamín D3

  • Môže posilniť imunitné funkcie
  • Pomáha zotavení po cvičení
  • Zlepšuje zdravotný stav kostí a zubov

Napište svůj názor

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy