MyProtein Vitamín C + Bioflavonoidy Zobraziť v plnej veľkosti

MyProtein Vitamín C + Bioflavonoidy

  • Zlepšuje imunitné funkcie
  • Mocný antioxidant
  • Udržuje spojivové tkanivo

Viac informácií

6,90 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

Vitamin C 1000mg

Vitamín C je nevyhnutný vode rozpustný vitamín , ktorý má rad funkciu v ľudskom tele , jeho hlavná devíza je byť vynikajúcim antioxidantom . V tomto výrobku sú navyše pridané bioflavonoidy , ktoré zvyšujú účinok vitamínu C a preto by mali byť spolu . Naša vysoká dávka ( 1000 mg ) v tablete je ideálna pre každého , kto chce doplniť vitamín C.

Jednou z najdôležitejších funkcií vitamínu C je jeho antioxidatívne schopnosť , chráni LDL cholesterol pred oxidačným poškodením . Poškodenie LDL cholesterolu zrejme vedie k srdcovým ochoreniam , ale vitamín C pôsobí ako dôležitý antioxidant a ochranca LDL . Antioxidačné vlastnosti tiež chrániť fajčiarov pred škodlivými účinkami voľných radikálov .

Vitamín C má mnoho ďalších doplnkových funkcií . Je ho potrebné , aby kolagén , látka , ktorá posilňuje mnohé časti tela , ako sú svaly a cievy . Tiež hrá dôležitú úlohu v hojení rán a ako anti - histamínu . Vitamín C tiež podporuje tvorbu žlče z pečene , ktorá zase pomáha detoxikovať alkohol a iné látky . Dôkazy naznačujú , že hladina vitamín C v oku klesá s vekom a že dodádání vitamínu doplnkov zabráni jeho poklesu , a zníži riziká vzniku šedého zákalu .

 Kľúčové výhody

  • Zlepšuje imunitné funkcie
  •  Mocný antioxidant
  •   Udržuje spojivového tkaniva

 

Doporučené použitie

Ako doplnok stravy 1 tabletku denne prehltnúť celú. Až 3 tabletky denne, môže byť na krátku dobu.

Odporúčané dávkovanie: 1 tabletka

zloženie

Vitamín C (kyselina askorbová), mikrokryštalická celulóza, sodná soľ, šípkový extrakt, Citrus Bioflavonoidy komplex, hypromelóza (Ochranná látka), stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Bez umelých farbív a konzervačných látok, kvasnice, lepok, škrob a laktózu. Bez prídavku soli (chlorid sodný) alebo cukru. GMO free.

nutričné informácie

Suma na 1 tabletu porciu:
Vitamín C (kyselina askorbová) 1000 mg (* 1670%)
Citrus Bioflavonoidy: 20 mg
Šípky: 20mg

* Percento denné hodnoty sú založené na 2000 kalórií.

 


Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

MyProtein Vitamín C + Bioflavonoidy

MyProtein Vitamín C + Bioflavonoidy

  • Zlepšuje imunitné funkcie
  • Mocný antioxidant
  • Udržuje spojivové tkanivo

Napište svůj názor

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy