Allmax CytoGREENS 285g Zobraziť v plnej veľkosti

Allmax CytoGREENS 285g

Prvý "greens" v SR-prvá skutočná revolúcia v prístupe k telu. Zdravie športovcov prostredníctvom výťažkov z chlorofylu. 100% detoxikácie.

Viac informácií

34,00 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

cytogreens

CYTO GREENS

• Pomáha rýchlejšiemu zotaveniu svalov *
• Silné HIGH-ORAC antioxidanty *
• Zvyšuje STAMINA *

 

Bez genetickej modifikácie! (Non-GMO), bez plnidiel, bez konzervantov

 

Potraviny ktoré majú podľa analýzy vysoké skóre anitioxidantov ich nazývajú HIGH - ORAC , také potraviny majú schopnosť ochrániť bunky a jej časti proti škodám oxidatívnych dejov . ( USDA - Agricultural Research Service - 1999 )

 

Čo sú to GREENS ? Je to nový výraz v kategórii vo Fitness suplementoch ! Naučte sa toto slovo , budete ho počuť čím ďalej častejšie . Greens , sú produkty čisto prírodné , vysoko účinné , ale vyrobené len z prvkov , ktoré Nám poskytuje príroda . Ako naznačuje názov , je to " niečo zelené " . Často sa jedná o prvky zo zelenej hmoty , vitamíny , silné antioxidanty , aminokyseliny všetko to , čo zrýchľuje regeneráciu všetkých buniek tela , spomaľuje starnutie , to najmä a detoxikuje dokonale celý organizmus ... Tieto produkty sa nepoužívajú len v športe , ale aj pre ľudí 21.storočia , ktorí sú pevne spätí s prírodou a svojím telom . Chcú byť zdraví , vitálne a veselí .

 

Cyto GREENS je 100 % BEZ lecitínu : ( bežný alergén a priemyselný emulgátor ) : Prečo platiť za ne - prírodné , lacné plnidlo lecitín , v produkte , ktorý je Jednotkou medzi GREENS produkty? " CYTOGREENS ™ má nulové množstvo Lecitínu ! Viac ako 25 % z najpredávanejších Greens obsahuje toto plnidlo .

 

Vysoká hustota bohatých živín z cholofilu : Sú to jednoduché počty , CYTOGREENS ™ obsahuje viac než dvakrát toľko tmavého chlorofylu bohatého na živiny než bežné podobné potraviny ktoré kvôli zeleni kupujete , ako sú zeler a sója . Tak na čo ešte platiť viac?

 
Bez plnidiel : Ultra - koncentrovaný znamená , že dostanete iba chlorofilové superjídlo ako je Spirulina , narušené bunky Chlorelly a Najvyššiu kvalitu prémiového japonského zeleného čaju Matcha - to všetko bez plnidiel , bez farbív , 100 % prírodne ochutené , 100 % prírodne dosladené .

 cytogreens

 Veľmi Silný obsah antioxidantov : CYTOGREENS ™ má celých 346 mg antioxidantov ( 1,4 g ak budeme počítať tiež Matcha zelený čaj ) , nerobia nič menšieho než že Neutralizujú voľné radikály - na súčasné trhu s Greens , nenájdete žiadny , ktorý by mal ocenenie ORAC , a ani nie sú štandardizované . Náš produkt je # 1 na trhu

 

Základom je zloženie : Na trhu existuje desiatka " greens " produktov , ale čo to zloženie ? Vysoká cena , ale 5mg tam toho a 10mg tam toho , a kde nič tu nič . Nakoniec zaplatíte draho za zloženie , ktoré má malé množstvo skutočného zeleného - greens - chlorofylu , a naopak je plné ochucovadiel , plnidiel a lacných ingrediencií . Ale to je zle .

Pravda o biologickej využiteľnosti : CYTOGREENS ™  má Cytozymy , obsahuje 9 enzýmov v účinnej zmesi , ktorá je až 40-krát enzymaticky aktívnejší než iné špičkové výrobky " Greens " . Cytozymy pomáhajú tráviť základné živiny v potravinách . Vďaka nim získate ich optimálne trávenie a tým aj oveľa vyššiu biologickú využiteľnosť .


Vďaka patentovanej zmesi ARX (atletic recovery X-Celerator) - podporovaná dvomi klinickými štúdiami. Preukázateľne zlepšuje vytrvalosť a zotavenie. Je obsiahnutá v každej dávke v úhrne 500 mg.

 

Pri vývoji CYTOGREENS ™, sme sa zamerali na vysoko koncentrovaný pravý chlorofyl, bohatý na živiny zo základných zdrojov potravín v množstve vhodných pre športovcov..

 

 ARX (r) je 100% prírodný a patentom v USA (# 7790176) chránená zmes, ktorá bola podrobená klinyckým testom, kde bolo zistené, že dôsledkom užívania je zlepšenie mikrocirkulácie krvi a vyčistenie krvi od laktátu. *

cytogreens

 


- Doplnok stravy. Vhodný pre športovcov -
______________________________________________________________________________________________________

Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Allmax CytoGREENS 285g

Allmax CytoGREENS 285g

Prvý "greens" v SR-prvá skutočná revolúcia v prístupe k telu. Zdravie športovcov prostredníctvom výťažkov z chlorofylu. 100% detoxikácie.

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy