Allmax MusclePrime Core 570g

MusclePrime Core Factor.
3 výrobky v JEDNOM: 
Spalovač - Nakopávač - Svalová pumpa!
Nová zbraň na Vaše výkony.
Výrobok (2013)
Zničte svoje limity - jedna dávka, a nič viac nie je treba.

muscleprime

Viac informácií

Ovocný punč
Divoké hrozno
Biela malina

39,90 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

muscleprime

MUSCLEPRIME Core Factor

Novo objavený rastový signál vo svaloch.

Pod názvom mTOR-p70s6k bol u ľudí pomocou čipovej génovej analýzy objavený faktor, ktorý hovorí svalovej bunke vystavíme! mTOR-p70s6k je sám o sebe obrovský objav, ale ešte viac vzrušujúce je, že vedci zistili, že BCAA v pomere 45:30:25 stimuluje tento špecifický bunkový signál a spúšťa vo svaloch túto budovaciu mašinériu!

 

MUSCLEPRIME znamená rozdiel od akéhokoľvek iného Pre-Workout na trhu! 4g (4000 mg) BCAA v každej dávke vo výskumom overeným pomere 45:30:25. Bolo preukázané, že BCAA zvyšujú vo svaloch syntézu proteínov, pôsobí ako zdroj energie pre svaly a pomáhajú chrániť svalovú hmotu. Pokiaľ ide o pre-workout suplementácii 4.000 mg BCAA bude stimulovať potréningovú syntézu bielkovín a obmedzí odbúravanie svalov (katabolizmus).

 


 

"MUSCLEPRIME Vyniká NAD VŠETKÝMI PRE-WORKOUT PRÍPRAVKY NA TRHU."

  

Allmax Muscle Prime Core Factor

Zamerané na TELESNÝ A PODKOžNÝ TUK

MUSCLEPRIME prináša vášmu tréningu sústredenost a energiu a priamo aktivuje procesy spaľujúci tuk. Naše exkluzívne SYN-OCT ™ zmes kofeínu, synefrínu a oktopamin (overený vo vedeckej literatúre) prináša efektívne zvýšenie výkonu počas tréningu a zvýši váš adrenalín za hranice doposiaľ nedosiahnuteľné!

 

Eliminácia limitujúcich faktorov

CarnoSyn ® Beat-Alanín v MUSCLEPRIME podporuje vyššiu koncentráciu svalového karnozínu, čo vedie k zvýšeniu sily a svalovej hmoty. Bolo dokázané, že Beta-alanín zvyšuje  výdrž a podporuje oneskorenie nástupu únavy, čo umožňuje trénovať dlhšie s väčšou intenzitou.

 


 

"MUSCLEPRIME IS FOR REAL, keď hovoríme, že zničí vaše limity, myslíme to vážne!"

 


 

CELÝ GRAM CITRULINU PRODUKUJÚCEHO N.O.

1g (1000 mg) čistého Citrulín malát vám zaručí pumpu, akú ste nikdy nezažili. Citrulín Malát je kľúčovým faktorom pre zvýšenie hladiny arginínu v tele a je dôležitým faktorom pri výrobe oxidu dusnatého. Výskum preukázal, že citrulín Malát dokáže zmierniť únavu a zvýšiť prietok krvi.

 

Nakopne RAST SVALOV A zničí TUKY POMOCOU GH

Precízne pomer 1,2 g Lyzínu a 1,2 g Arginín Pyroglutamátu / HCI / AKG 2:1 v jednej porcii presne zodpovedá nárastu hladiny prirodzeného rastového hormónu po intenzívne cvičenie! Zvýšenie hladiny rastového hormónu speje k zvýšeniu pomeru svalovej hmoty a zníženie telesného tuku.

 

MUSCLEPRIME je ideálny pred tréningový doplnok pre zvýšenie výsledkov každého tréningu. To prináša väčšiu intenzitu tréningu a energiu, vyšší nárast svalovej hmoty a zvýšenie spaľovaní tukov - v kombinácii s vysokými účinkami intenzívneho "Blood Volume" tréningu, je MUSCLEPRIME naozaj bezkonkurenčný!

Allmax Muscle Prime Core Factor

KĽÚČOVÉ FAKTORY MusclePrime Core Factor

100% bez kreatinu a sodíku

MUSCLEPRIME ® formula je radikálne odlišná od iných pred-tréningových formulí na trhu. Pre začiatok neobsahuje žiadny kreatín. To vám umožní nastaviť si kreatínové cykly kedy chcete, alebo začať s pred-Súťažnou prípravou úplne bez kreatínu. MUSCLEPRIME ® je 100% bez sodíka takže je ideálny doplnok pred súťažou. Žiadne nadúvanie, žiadne zadržiavanie vody v tele, len čistá, výnimočná chuť, predtréningová palebná sila.

 

Budovat svalovu hmotu a pálit tuk

MUSCLEPRIME ® Core • Faktor bol navrhnutý pre splnenie a prekročenie vašich potrieb. Presné zaradenie 1,2 g Lyzínu a 1,2 g Arginín Pyroglutamátu / HCl / AKG 2:1 v dávke zodpovedá výskumom dokázanému nárastu hladiny prírodného rastového hormónu po intenzívnom tréningu oproti placebu o 701%. Zvýšenie sérového rastového hormónu súvisí so zvýšením svalovej hmoty a znížením telesného tuku.

 

4G BCAA v každéj dávke

4 g (4000 mg) BCAA v každej porcii vo výskum preukázanom pomere 45:30:25. Bolo preukázané, že BCAA zvyšujú vo svaloch syntézu proteínov, pôsobí ako zdroj energie pre svaly a pomáhajú chrániť svalovú hmotu. Pokiaľ ide o pre-workout suplementácii 4.000 mg BCAA bude stimulovať potréningovú syntézu bielkovín a obmedzí odbúravanie svalov (katabolizmus).

 

CELÝ GRAM citrulín produkujúceho N.O.

1g (1000 mg) čistého Citrulín malát vám zaručí pumpu, akú ste nikdy nezažili. Citrulín Malát je kľúčovým faktorom pre zvýšenie hladiny arginínu v tele a je dôležitým faktorom pri výrobe oxidu dusnatého. Výskum preukázal, že citrulín Malát dokáže zmierniť únavu a zvýšiť prietok krvi.

Efektívna tréningová stimulácia

Unikátny SYN • OCT ™ povzbudzujúca zmes v MUSCLEPRIME ® je navrhnutá tak , aby  vniesla sústredenosť a energiu pre váš tréning , aktivovala spaľovanie tukov a zvýšila intenzitu v posilňovni . Nie je určený " nakopnúť " vás aby ste sa cítili , ako by ste mali príliš veľa šálky Espressa . Naše exkluzívne SYN • OCT ™ zmes kofeínu , Synefrínu a oktopamin je účinný stimulant pre povzbudenie vášho tréningu , prináša efektívne zvýšenie výkonu počas tréningu a zvýši váš adrenalín za hranice doposiaľ nedosiahnuteľné !

 

Ozajstná podpora napumpovanie !

 

Aj keď to nie sú primárne zbrane tejto formuly , Ženšen , Ginkgo , Coryceps , Hawthorne , niacín a pyridoxín HCl boli zaradené ako prísady podporujúce zvýšenie krvného objemu - pôsobí ako kofaktory v generácii dilatáciu ciev . Podpora svalovej vytrvalosti


CarnoSyn ® Beat - Alanín v MUSCLEPRIME podporuje vyššiu koncentráciu svalového karnozínu , čo vedie k zvýšeniu sily a svalovej hmoty . Bolo dokázané , že Beta - alanín zvyšuje  výdrž a podporuje oneskorenie nástupu únavy , čo umožňuje trénovať dlhšie s väčšou intenzitou .

 muscleprime

OTÁZKY A ODPOVEDE

1.. Kedy sa má užívať MUSCLEPRIME?

MUSCLEPRIME: Core-faktor by sa mal užívať tesne pred cvičením. Môžete ho vziať 15 minút pred, až bezprostredne pred tréningom. Stratégia využívaná věčšinou športovcov je vziať si shaker do posilňovne s odmerkou MUSCLEPRIME a užiť ho tesne pred začiatkom.

BVT (alebo Blood Volume Training) je veľmi populárny s týmto produktom u našich športovcov. Tým, že ho užijete skôr, ako začnete trénovať, nasmeruje vaše telo živiny z MUSCLEPRIME do miest vo svaloch kde sú potrebné už počas zahrievacích sérií.

 
2.. Ako sa má MUSCLEPRIME správne užívať?

Rozpustite 1 lyžicu vo vode pred intenzívnym tréningom. Použite približne 4 až 6 oz. vody - upravte množstvo vody podľa chuti, menej vody pre intenzívnejšiu chuť a viac vody zas naopak pre menej intenzívnu chuť.

  3.. Čo odlišuje MUSCLEPRIME od iných pred-tréningových doplnkov?

 MUSCLEPRIME je nabitý ideálnou zmesou aktívnych zložiek , ktoré doslova predurčujú svaly pre silný tréning .

4,0 g BCAA ( aminokyseliny s rozvetveným reťazcom ) v pomere 45:30:25 . Ak chcete konkrétne : v každej dávke je 1800 mg L - leucínu , L - 1200 mg Isoleucínu a 1000 mg L - valínu .

 2,4 g jedinečného komplexu Lyzín HCl a arginín Pyroglutamate , arginín AKG ( 2:1 ) , arginín HCl a arginín - komplex podporovaný výskumom ukazuje 701 % nárast prírodného GH v tele .

1,0 gram Citrulín Malát priamo zvyšuje hladinu arginínu v krvi , ktorý sa preukázateľne premietne zvýšením oxidu dusnatého - to vedie k výraznej vazodilatácii , a čo je dôležitejšie , výrazne prekrví svalového tkaniva počas tréningu .

 600 miligramov beta - alanínu napomáha k zvýšeniu svalovej sily , zlepšenie svalovej vytrvalosti a zvyšuje intenzitu tréningu .

620 miligramov POS - ION zdroje elektrolytov . Kombinácia kladných iónov , ako je vápnik , draslík a horčík - všetky majú zásadný význam pre zabezpečenie vysokej úrovne hydratácie , ktorá je nevyhnutná pre váš výkon . Aj malý pokles hladiny hydratácie môže negatívne ovplyvniť výkon .

Syn - Oct STIM FACTOR veľmi unikátnu zmes C / S / O Kofeínu , Synefrínu a oktopamin , ktorá zvyšuje úroveň stimulácie do tej miery , že vylepší vaše cvičenie , bez toho aby došlo k prílišnej stimulácii .

Anti - Ox faktor je vynikajúci komplex antioxidantov , ktoré pomáhajú zabrániť činnosti voľných radikálov . Voľné radikály sú elektróny , ktoré sú uvoľnené v chemickej reakcii zvanej oxidácie . Rýchlosť tejto reakcie sa dramaticky zvýši počas fyzickej aktivity . Zvýšená hladina voľných radikálov vedie k poškodeniu tkanív , vrátane svalového tkaniva . Udržaním vysokej hladiny anti - oxidantov počas tréningu , udržíte voľné radikály v šachu a zabránite poškodeniu tkanív . Vitamín C , kyselina alfa - lipoová , vitamín E a selén sú účinné antioxidanty , ktoré pomáhajú chrániť vaše telo pri tréningu .

100 % RDI B12 vo vysoko biologicky dostupnej forme methylcobalaminu , ktorý pomáha s výrobou energie vo vašich bunkách .


4. Môže sa MUSCLEPRIME kombinovať s inými produktmi ALLMAX ?

Áno ! Tu sú niektoré ideálne kombinácie :
Kreatín : skvelý suplement , ale zámerne sme ho vynechali , prečo ?
Pretože zatiaľ čo kreatín má veľké výhody , mnoho ľudí :
A ) Chce prípravok bez kreatínu
B ) Kreatín im robí nadúvanie , alebo si pripadajú nafúknuto
C ) Ich telo na kreatín nereaguje - proste pre nich nefunguje.Navyše to predstavuje veľkú príležitosť -
Kreatín je určený pre cyklovanie . Pre dosiahnutie najlepších výsledkov ( odborná literatúra je v tomto celkom presvedčivá ) , je potrebné nasýtiť svoje telo v úvodnou fázou na dosiahnutie hladiny potrebné pre dosiahnutie maximálneho účinku . Okrem toho , telo prechádza negatívne spätnou väzbou , kedy receptory a transportné mechanizmy znižujú hladinu produkcie kreatínu a po určitej dobe - zvyčajne asi po 8 týždňoch si vaše telo " zvykne " na pozitívne účinky kreatinu.Odpoveď na tento problém je cyklovanie kreatínu na dosiahnutie maximálneho účinku . Sčítané a podčiarknuté , v dôsledku negatívnej spätnej odozvy by ste nemali užívať kreatín bez nasycovacia , udržiavacia a vymývacia fáza . Ak tak urobíte , riskujete negatívny vplyv na receptory , ktoré transportujú kreatín .

 

( Nasycovaciu ) 10 g po dobu 7 dní ,

( Udržiavacia ) 5 g 7 týždňov ( 49 dní ) , a

( Eluenčný ) 0 g - Opakovať .

Ďalšie fakt o kreatínu . Aj keď je prakticky v každom Pre- Workout výrobku na trhu , A ) je zvyčajne obsiahnutý na úrovni pod 5 g / deň čo je minimálna dávka pre údržbu ( a veľa pod 10 g / deň potrebných v nasycovaciu fázu ) B ) Drvivá väčšina ľudí užíva ich predtréningový doplnok len v tréningové dni - aj pre extrémne športovcov to znamená najviac 5 dní v týždni . Ak by športovec spoliehal na kreatín len v predtréningový doplnku vynechá najmenej 2 dny.Aby bol kreatín efektívny , je potrebné brať ho denne .

Najlepšia cesta pre optimálne účinky kreatínu je kreatín použiť ako samostatnú zložku v spojení s MusclePrime.

BETA - alanín :

Beta - alanín je samozrejme súčasťou MUSCLEPRIME v dávke 600 mg v jednej porcii v patentovanej a značkové CarnoSyn ® verzii . Problém s beta - alanínom je , že aj keď je vysoko efektívny , má svoju nevýhodu - pocit " ihiel v dlaniach " . Tento pichľavý pocit tepla zažíva väčšina užívateľov niekde nad 1000 mg v dávke . Ako je známe , Beta - alanín je fantastický doplnok , a mal by byť užívaný v rozpätí medzi 1 ga 5 g - , ale používatelia potrebujú sami regulovať jeho príjem , aby bolo dosiahnuté optimálne dávky a zároveň sa vyhli negatívnym dôsledkom pri vysokej dávke . Riešením je 100 g alebo 400 g beta - alanínu s MUSCLEPRIME a dosiahnutie optimálnej dávky , ktorú môže užívateľ najlepšie znášať .
GLUTAMINE :

Glutamín je ďaleko menej komplikovaný z hľadiska kombinovania s MUSCLEPRIME . Naši špičkoví atléti dopĺňajú glutamín na úrovniach , ktoré sú ďaleko za tým , čo ste mohli , alebo bude chcieť pridať do akéhokoľvek pred - tréningového suplementu . Okrem toho , športovci radšej užívajú Glutamín ako pred, tak aj po tréningu a často po prebudení a pred spaním . Riešenie môže byť 1000 g glutamínu , čo umožňuje väčšie dávkovanie v častejších intervaloch , aby sa dosiahol čo najlepší účinok .
PROTEIN :

HEXAPRO je dokonalý partner pre tento výrobok . HEXAPRO je niečo čo budete chcieť po každom tréningu s MUSCLEPRIME počas nesúťažného obdobia . Pre optimálnu hladinu bielkovín a pred súťažou je určite víťazom ISOFLEX - toto je čerešničkou na torte, bez debát .


 5. Ako sa MUSCLEPRIME líši od RAZOR8 Blast powder?

Core-Factor líši od RAZOR8 Blast powder?MUSCLEPRIME je bez kreatínu a má oveľa vyššiu úroveň Beta-alanín než RAZOR8. RAZOR8 má silnejší povzbudzujúci účinok a má iný profil, v ktorom používame Cranes Bill extrakt, Hordenine a Naringín, ktorý produkuje aj silnejší účinok a odlišný pocit. MUSCLEPRIME má nižšiu úroveň kofeínu a synefrínu a používa oktopamin, ktorý podporuje iný účinok, prijateľnejšie pre tých, ktorí preferujú ľahší povzbudzujúci účinok.
RAZOR8 má kreatín, ale žiadne BCAA - súčasťou MUSCLEPRIME je 4 g BCAA v jednej dávke. RAZOR8 má 80 porcií čo je skvelá hodnota pre ľudí, ktorí sa viac zaujímajú o povzbudzujúci účinok a nie sú zameraný na začleňovanie aminokyselín, kteé má MUSCLEPRIME. Je jasné, že niekto, kto sa zaujíma o "formulu atléta" a chce 4g BCAA, 2,4 g LYS-ARG-PYRO sa 1 g citrulínu kúpi MUSCLEPRIME, zatiaľ čo niekto, kto hľadá koncentrovaný pred-tréningový doplnok s kreatínom uprednostní RAZOR8.

 

 

6. Ako MUSCLEPRIME chutí?


Veľmi skoro, budete môcť posúdiť sami, ale ja vám poviem, naši športovci súhlasia, že to je ďaleko lepšie ako predchádzajúce verzie, pokiaľ ide o chuť sú úplne neporovnateľné. Chuť tohto produktu porovnávajú s AminoCORE, a niektorí dokonca hovoria, že je to trochu lepšie - s ohľadom na to, akú popularitu si získal AminoCORE, to hovorí veľa. White Raspberry chutí ako pečivo - bez najmenšieho náznaku horkosti, a pre tých, ktorí sa o to zaujímajú, chuť WR je 100% bez farbív. To vás oprávňuje tešiť sa na tréning len pre tú skvelú chuť.

7. Včom sa MUSCLEPRIME líši od konkurencie?

 

A. Nikto nemá tak kvalitné BCAA s pomerom 45:30:25 leucín, valín, izoleucín (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) - sme hrdí na to, že dávame dohromady výrobky s ozajstnou silou-MUSCLEPRIME je toho jasným príkladom. Rýchly pohľad na našu plne transparentný panel sa zlozenie vám povie, že je to seriózny prípravok, ktorý prinesie výsledky. Nikto iný nemá prípravok na zvýšenie prirodzeného GH ako my - MUSCLEPRIME mení pravidlá hry a opiera sa o veľkú štúdiu, a áno, ako obvykle, obsahuje plne účinné dávkovanie lyzínu a arginínu podložené štúdií - a áno, štúdia boli štúdie na ľuďoch, nie na zvieratách , alebo in vitro laboratórne testy. Preskúmaná, placebom kontrolovaná, publikovaná, zlatý štandard medzi výskumnými štúdiami.

8. Mám používať MUSCLEPRIME v dňoch, kedy netrénujete?

 

MUSCLEPRIME by mal byť konzumovaný len v tréningové dni, alebo pred inou fyzicky náročnou činnosťou.

9. Existujú nejaké vedľajšie účinky spojené s MUSCLEPRIME, o ktorých by som mal vedieť?

 Používajte MUSCLEPRIME len podľa pokynov. Kým dávka beta-alanín je natoľko nízka, že by k tomu nemalo dôjsť, niektorým užívateľom môže spôsobiť prechodné a mierne začervenanie kože a / alebo svrbenie, typicky sa to stáva iba pri dávke 1 g alebo vyššou, a akonáhle ste na beta-alanín zvyknutý , k negatívnemu efektu už nedochádza. Je to normálne, neľakajte sa, čoskoro to zmizne.


Vzhľadom k tomu, že obsahuje kofeín, synefrín a oktopamin (ktoré sú stimulanty), neužívajte s inými produktmi so stimulačným efektom (napr. káva, cola, čaj, energetické nápoje, lieky s pseudoefedrínom alebo efedrín, prípravky na chudnutie s kofeínom alebo iné stimulanty ). Ak máte nejaké zdravotné problémy, alebo ak užívate nejaké lieky, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom.

 

10. Kolko kofeinu je v MUSCLEPRIME?

 

1 porcia zodpovedá približne silnéj šálke kávy (160 mg). Ak sa pozriete na štítok, jednoducho túto informáciu nájdete, pretože máme kompletne transparentné zloženie, čo znamená, že vám povieme, čo presne každá dávka MUSCLEPRIME obsahuje. Začali sme to robiť dávno predtým, než to robil niekto iný.

11. Pre koho je tento produkt určený?

 Pre každého, kto chce zlepšiť intenzitu svojho tréningu s lepšou výdržou a výkonom. C / S / O (Kofeín / synefrín / oktopamin) má klinicky overený účinok, ktorý spôsobuje pokles vnímanej miery námahy, jednoducho povedané, robí váhy ľahšími, než obvykle. Vedľajšie prospech - môžete zvýšiť úroveň námahy a intenzity. V dôsledku toho môžete zvýšiť stimuláciu ako kostrového svalstva, tak aj nervového systému.

Pre každého, kto chce dostať lepšie výsledky z tréningu - považujte MUSCLEPRIME za akcelerátor tréningu. Vyššia miera úbytku tuku (C / S / O zmes + GH Blend), zvýšenie nárastu svalov (BCAA + GH Blend + Beta-alanín) a znižuje sa stupeň odbúravaniu svalov počas aj po tréningu (BCAA).

 

12.. Čo alergie?

Zložky v MUSCLEPRIME sú sami hypoalergénne, ale ako je uvedené na štítku, zariadenie kde sa vyrába tiež spracováva mlieko, vajcia, sóju, pšenicu a arašidy. Aj keď sa riadime cGMP štandardom aby sme obmedzili potenciál pre akejkoľvek krížovej kontaminácie stále existuje možnosť kontaminácie a ak máte alergiu na niektorú z vyššie uvedených zložiek, mali by ste sa MUSCLEPRIME vyhnúť.

 

Supplement Facts MusclePrime Core

MUSCLEPRIME 950g White Raspberry

Serving Size: 1 scoop (19 g)
Servings Per Container: 50
 
Amount Per Serving % Daily Value*
 
Calories 13  
Calories from Fat 0  
Total Fat 0 g 0%
Cholesterol 0 mg 0%
Sodium 0 mg 0%
Potassium 220 mg 6%
Total Carbohydrates 4 g 3%
Dietary Fiber 0 g 0%
Sugars 0 g
Protein 0 g 0%
 
Vitamin A 0 mg 0%
Vitmain C 60 mg 100%
Vitamin E 7.5 IU 25%
Calcium 200 g 20%
Iron 0 mg 0%
Niacin 20 mg 100%
Vitamin B6 0.8 mg 40%
Vitamin B12 6 mcg 100%
Magnesium 200 mg 50%
Selenium 60 mcg 86%
 
45:30:25 BCAA:BETA•A MYO•SYN FACTOR 4,600 mg
BCAA Blend [L-Leucine (1,800 mg); L-Valine (1,200 mg); L-Isoleucine (1,000 mg)], Beta-Alanine (as CarnoSyn®) (600 mg)
 
SYN•OCT™ STIM•FACTOR 3,118 mg
L-Tyrosine (1,500 mg); Taurine (1,257 mg); SYN•OCT™ Factor (190 mg) [Caffeine Anhydrous (160 mg), Synephrine (20 mg), Octopamine (10 mg)]; N-Acetyl L-Tyrosine (158 mg), Phosphatidylserine (12.5 mg); Vitamin B12 (as methylcobalamin) (6 mcg)
 
G.H. FACTOR 2,400 mg
LYS-ARG-PYRO G.H. Blend [Lysine HCI (1,200 mg), ARG•PYRO Blend (Arginine Pyroglutamate, Arginine AKG (2:1), Arginine HCI, L-Arginine Base) (1,200 mg)]
 
N.O. FACTOR 1,368 mg
Citrulline Malate (1,000 mg), Arginine AKG (2:1) (300 mg), Niacin (20 mg), American Ginseng (7% Ginsenosides) Extract (12 mg), Co-Enzyme Q10 (12.5 mg), Cordyceps (10 mg), Hawthorne Berry (8 mg), Ginko Biloba (24% Ginkgosides) Extract (5 mg), Vitamin B6 (as pyridoxine HCI) (0.8 mg)
 
POS•ION FACTOR (K+/CA2+/Mg2+) 620 mg
Potassium (as dipotassium phosphate) (220 mg), Calcium (as calcium citrate, dicalcium & calcium carbonate) (200 mg); Magnesium (as magnesium citrate & oxide) (200 mg)
 
ANTI•OX FACTOR 138 mg
Vitmain C (as calcium ascorbate) (60 mg), Alpha Lipoic Acid (20 mg), Vitamin E (as dl-tocopheryl acetate) (7.5 IU) (8 mg), Selenium (as selenomethionine) (60 mcg)
 

OTHER INGREDIENTS: Maltodextrin, Natural and Artificial Flavors, Citric Acid, Sucralose

 

ALLERGEN INFORMATION: Produced in a facility that also handles Milk, Egg, Soy, Peanut and Wheat products.

 

DIRECTIONS: Take 1 serving before intense training with 4 to 6 oz of cold water.

 

* Percent daily values are based on a 2000 calorie diet

† Daily Value not established

Supplement facts vary based on size and flavor.

 POZOR!!

Výrobok nie je vhodný pre vrcholových športovcov. Pre jeho použitie sa dopredu poraďte so svojím trénerom, alebo výživovým poradcom. Za prípadné pochybenie nenesie výrobca ani predajca zodpovednosť.


 

Upozornenie:
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

 

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Allmax MusclePrime Core 570g

Allmax MusclePrime Core 570g

MusclePrime Core Factor.
3 výrobky v JEDNOM: 
Spalovač - Nakopávač - Svalová pumpa!
Nová zbraň na Vaše výkony.
Výrobok (2013)
Zničte svoje limity - jedna dávka, a nič viac nie je treba.

muscleprime

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Předchozí
Další
Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy