Allmax MuscleMaxx Protein 2,25kg Zobraziť v plnej veľkosti

Allmax MuscleMaxx Protein 2,25kg

Protein ktorý vás pohladí

Viac informácií

Vanilka
Čokoláda

42,60 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

MuscleMaxx™ - Protein Shake

  • 37g svalov budujúcich bielkovín
  • Poháňané technológiou MAXXPRO Blend Protein ™ ,
  •  Obohatené o omega 3 , 6 a 9 EFA
  •  Doplnený o esenciálne aminokyselinyMuscleMaxx ™ obsahuje všetko , čo potrebujete pre rast svalov a regeneráciu . MuscleMaxx ™ predstavuje to najlepšie z moderných suplementov , čo súčasný ( 2012 ) trh pre športovcov ponúka . MuscleMaxx ™ je 100 % zo srvátkových bielkovín - v každej dávke dostanete 37g týchto bielkovín . Proteín je Obohatený o omega 3 , 6 a 9 EFA ( Esenciálne mastné kyseliny ) ; kritický nutrient pre vysoko výkonných športovcov .

MuscleMaxx ™ Proteín nastavuje latku na úplne novú úroveň . MuscleMaxx ™ poskytuje kompletné a široké spektrum unikátnych aminokyselín . Máte tu k dispozícii všetky kľúčové aminokyseliny , ktoré vaše telo potrebuje pre podávanie výkonov tej najvyššej úrovne . Ak trénujete skutočne intenzívne váše telo potrebuje jednoducho viac - nutričné požiadavky sú oveľa vyššie . MuscleMaxx ™ Proteín má schopnosť zaplaviť Vaše telo základnými živinami ,  účelom je pomôcť vám v raste a regenerácii !

Ešte lepšie je MAXXPRO ™ - exkluzívna zmes bielkovín , ktorá má navyše ďalších viac ako 4,5 gramov rozvetvených aminokyselín ( BCAA ) . Aminokyseliny sú široko známe vede ako kľúčové pri stimulácii svalového rastu . MAXXPRO ™ Proteín Blend má viac než 10000mg esenciálnych aminokyselín ( EAAs ) . Esenciálne aminokyseliny sú získavané zo stravy , ľudské telo si ich nedokáže vytvoriť . To je to , čo robí MuscleMaxx ™ formulu tak pôsobivú pre Vaše telo a Vaše budovanie svalovej hmoty .

MuscleMaxx™ výhody: MuscleMaxx™ide cestou vynikajúcej chuti! V kombinácii s čistou ľadovou vodou alebo mliekom sa MuscleMaxx ™ proteín mieša okamžite a chuti ako silný našľahaný ľadový kokteil. Obsahuje veľkú dávku aminokyselín  je obohatený o Omega 3, 6 a 9 esenciálne mastné kyseliny, ktorým cieľom je podpora svalovej hmoty. Môžete dostať snáď niečo lepšie z oblasti proteínov? Niečo komplexnejšieho?

Prečo si kupovať 3 rôzne doplnky, keď MuscleMaxx ™ poskytuje kompletné a celkové riešenie "Proteiňáku" s plným spektrom aminokyselín, Omega EFA a kvalitných srvátkových bielkovín!

 

 

- Doplokk stravy. Vhodný pre športovcov -
______________________________________________________________________________________________________

Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Allmax MuscleMaxx Protein 2,25kg

Allmax MuscleMaxx Protein 2,25kg

Protein ktorý vás pohladí

Napište svůj názor

Ďalšie produkty v tejto kategórií Zobraziť všetky
Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy