MyProtein Impact Whey Protein 2500g Zobraziť v plnej veľkosti

MyProtein Impact Whey Protein 2500g

 • Najpopulárnejší proteín od MyProtein
 • Cez 80% bielkovín v dávke
 • Excelentný profil aminokyselín
 • Najvyššia možná Biologická Hodnota medzi proteínmi
 • Ideálny pre tvorbu svalov a regeneráciu
 • Výborná chuť a ľahká rozpustnosť

Viac informácií

Vanilka
Čokoláda
Čokoláda - oříšek
Čokoláda - kokos
Jahoda
Banán
Malinová

33,50 €

IMPACT WHEY PROTEIN

Proteín s najlepšími hodnotami bielkovín kdekoľvek v Európe !

Impact Whey Protein je vyrobený iba z prvotriedneho koncentrátu srvátkových bielkovín , s vysokým obsahom bielkovín 82 % . Tento produkt pokoril všetky záznamy o predaji vďaka jeho výnimočnej výhodnej cene a skvelej chuti . Garantujeme * , že nenájdete rovnako kvalitný proteín nikde inde v Európe za túto cenu !

Náš Impact Whey Protein je bohatým zdrojom srvátkového koncentrátu z vegetariánskeho sladkého syra , ktorý pochádza priamo od popredných svetových výrobcov srvátkových bielkovín .

Pýši sa najvyššou biologickou hodnotou ( BV ) zo všetkých známych bielkovín . Náš koncentrát srvátkovej bielkoviny obsahuje veľké množstvo nevyhnutných  - esenciálnych aminokyselín .

Vo výrobe využívame unikátnu kombináciu technológie membránovej filtrácie a sušenie pri nízkej teplote a tlaku . Tým je zaistené jemné oddelenie a koncentrácia bielkoviny a zachováva prirodzené funkcie a vysokú nutričnú hodnotu pre vysoko kvalitný srvátkový koncentrát .

Náš Impact Whey Protein ® ponúka viac ako 82 g bielkovín v 100 g ( suchý stav ) , má nízky obsah tuku a laktózy a je bohatý na vápnik . Tento proteín je výborným zdrojom esenciálnych aminokyselín a obsahuje jeden z najvyšších podielov aminokyselín s rozvetveným reťazcom prirodzených bielkovín ( BCAA ) .

Kontroling je kľúčovou súčasťou nášho procesu monitorovania kvality a tak vám naše znalosti a kontrola pomáhajú udržať sa na špičke medzi svetovými producentmi srvátkových proteínov .

Proteínové frakcie sú nasledujúce : 44 % Beta laktoglobulín , alfa laktalbumín 17 % , 1.5 % hovädzí sérový albumín , imunoglobulín G 8 % , 0.5 % Lactoferrin , 26 % glykomakropeptidu .

 

Výhody Impact Whey Protein Najpopulárnejší proteín od MyProtein

 •     Cez 80% bielkovín v dávke
 •      Excelentní profil aminokyselín
 •      Najvyššia možná Biologická Hodnota medzi proteínmi
 •      Ideálny pre tvorbu svalov a regeneráciu
 •      Výborná chuť a ľahká rozpustnosť


Návod na použitie

Do 150-250ml vody alebo mlieka vo vašom šejkry dajte 1 plnú odmerku 25g, rozmiešajte a vypite. Pite 2-3 krát denne podľa vašej aktuálnej diéty alebo potreby.

Odmerka nie je súčasťou balení.

 

Zloženie Impact Whey Protein

Srvátkový bielkovinový Koncentrát *, Cocoa prášok (čokoláda a mocha príchuť), Aromatizovanie: Kyselina Citrónová (príchuť melón, malina & letné ovocie), Malt Extrakt (latte, toffee & Banoffee príchute), emulgátor (sójový Lecitín), Sladidlá (Sucralose ® ), Farbivá (Quinoline [banánová & melónová príchuť], Sunset Yellow [banánovú príchuť], Carmosino [malina] Cochineal Red A [letné ovocie], Green S [melón], Repa červená [jahodový krém]). * z mlieka

nutričné informácie

Per 30g:
Energia: 118.0Kcal
Energia: 497.0kJ
Proteín (suchý stav): 24.6g
Proteín (tekutý stav): 23.6g
Tuk: 2.1g
Karbohydráty: 1.8g
Kalcium: 150.0mg
Cholesterol: 0.6mg

 


 Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

  Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

MyProtein Impact Whey Protein 2500g

MyProtein Impact Whey Protein 2500g

 • Najpopulárnejší proteín od MyProtein
 • Cez 80% bielkovín v dávke
 • Excelentný profil aminokyselín
 • Najvyššia možná Biologická Hodnota medzi proteínmi
 • Ideálny pre tvorbu svalov a regeneráciu
 • Výborná chuť a ľahká rozpustnosť

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy