Allmax HexaPRO 1360g

HexaPRO - unikátny produkt. Viaczložkový proteín. Pokryje Vaše potreby bielkovín až na 7 hodín.

hexapro

Viac informácií

Vanilka
Čokoláda
Jahodový krém

35,90 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

hexapro

 

HEXAPRO

  • HEXAPRO6 ULTRA KVALITNÝCH RÔZNYCH DRUHOV BIELKOVINOVEJ
  • 5 AMINOKYSELÍN SPOLU S BCAA NAVYŠE
  • PRÉMIEVÁ CHUŤ


HEXAPRO ™ je 6ti zložkový vysoko biologicky hodnotný proteín. Rýchle, stredné a trvalé polčasy uvoľňovanie proteínov zaisťujú vysokú úroveň aminokyselín. Bielkoviny boli starostlivo vybrané, aby sa dosiahol maximálnE zabudovanie a vstrebávanie bielkovín. HEXAPRO ™ je tiež obohatené o 5 aminokyselín, ktoré zrýchlia celkovú regeneráciu, vrátane všetkých 3 BCAA dôležitých pre syntézu bielkovín a ponúkajúcich rýchly zdroj energie pre svaly.

1- Srvátkový proteínový koncentrát (WPC)

Široko považovaný za jeden z najlepších, najviac biologicky hodnotných proteínov, WPC sa rýchlo asimiluje a tým vytvára nárast hladiny aminokyselín v tele. To znamená celkové urýchlenie zotavenie a posilnenie syntézy bielkovín.

2 - koncentrát mliečnej bielkoviny (MPC)

Jedinečná kombinácia 80% proteínu kazeínu a 20% srvátkového proteínu, MPC zaisťuje pomalšiu dodávku bielkovín vďaka jedinečnej vlastnosti kazeínu.

3 - Srvátkový proteínový izolát (WPI)

Najrýchlejšia a najdokonalejšia forma bielkovín. Tá sa absorbuje takmer ihneď. Je najkvalitnejšia a tiež najdrahšia zložka.

4 - micelární kasein (MC)

Najpomalší rýchlosť absorpcie zo všetkých zložiek, poskytuje nepretržite aminokyseliny až po dobu 7 hodín. Tým sa zabezpečí, že vám nebudú degradovať svaly lebo nebudú "hladovať".

5 - Vaječný ALBUMIN

 

Vyrobený z čistých vaječných bielkov, albumín je zložka považovaná za stredne rýchle bielkoviny z pohľadu absorbcie.

6 - hydrolyzovaná srvátka

Hydrolyzovaná srvátka má extrémne rýchlu rýchlosť asimilácie. Hydrolyzovaná srvátka prešla procesom štiepenia na mono-, di a tri peptidy a poskytuje výrobku HEXAPRO ™ s peptidovou hradbu ultra-rýchlych aminokyselín.

 


 SKUTOČNÝ - USPOKOJÚCI - PROTEÍN

____________________________________________________________________________________________________________________________________________


HEXAPRO ™ má naozaj bohatú, hustú koktailovou plnú chuť, ktorá vás donúti zakaždým sa na neho tešiť. Delikátna a uspokojujúca chuť, HEXAPRO ™ vytvára zážitok, ktorý vám bude znovu a znovu pripomínať, že aj kvalitný proteín môže dobre chutiť. S chuťou, ako je táto, budete chcieť, aby sa HEXAPRO ™ stalo súčasťou vašej každodennej rutiny. S HEXAPRO môžete dosiahnuť akéhokoľvek cieľa si zaumienite.
Dosiahnutie vašich cieľov

 Každý športovec, fitness pretekár alebo kulturistka vám povie, že časté jedlo je nevyhnutné. HEXAPRO ™ dodáva nový rozmer v tomto prístupe. S 6 vysoko-kvalitnými bielkovinami namiešanými v ideálnom pomere pre rýchle, stredné a pomalé zásobovanie, HEXAPRO ™ prináša skutočný, napĺňajúci, proteín s chuťou,  "proteínový koktail".

 

 hexapro

hexapro- Doplnok stravy. Vhodný pre športovcov -
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Upozornenie:
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Allmax HexaPRO 1360g

Allmax HexaPRO 1360g

HexaPRO - unikátny produkt. Viaczložkový proteín. Pokryje Vaše potreby bielkovín až na 7 hodín.

hexapro

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy