Allmax Razor 8 Blast NEW 285g

Rozhodni o tom, ako budeš vyzerať už teraz. Nový Razor8 je koncentrovanejší ako jeho predchodca!

 

"DNEŠNÝM DŇOM SA MENÍ VŠETKO"

razor 8 new


 

Viac informácií

Melón
Berry Extreme
Cherry & lime

30,00 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

razor 8 new

Allmax Razor8 Blast Concentrate 285g (60 dávok)

razor 8 new

 

  •  CREATINE MONOHYDRATE + CREATINE HCl: 5,5 g
  • NITROSIGINE - NITRIC OXIDE TECHNOLOGIE: 516 mg
  • CARNOSYN BETA ALANIN: 585 mg
  • ARGININE TAURINAT + HCl: 657 mg
  • HYDROMAX (65% GLYCEROL): 385 mg

 

 

 Ako správny kulturisti vieme, že cieľom každého tréningu je chytiť železo, nazvedat čo najvyššie váhy, zničiť svaly ako to len ide a podnietiť rast - to je o čo tu ide! Ale tiež vieme, že to, čo tak všetci naháňame, čo nám vlastne hovorí, aby sme šli na samý okraj našich limitov a ovládli ho, je ten uspokojujúci pocit v našľapaných napumpovaných svaloch. V RAZORu8 sa spojili skutočne účinnej dávky tých najlepších surovín dostupných na trhu. Razor8 je tu preto, aby naplnil vaše potreby, aby maximalizoval NO produkciu, aby našlapal krv do vašich svalov - taky miluješ ten pocit, keď sa nemôžeš vojsť do rukávov?

NITROSIGINE®: Nekompromisná inovácia v expanzii svalových buniek

Čo to je? Nitrisigine® ('Nye-tro-Sye-geen') je inositol stabilizovaný arginín silikát, vďaka ktorému je možné dosiahnuť prekvapivo vysoké hladiny arginínu v krvi; a každý bodybuilder vie, že čím viac arginínu tým väčšie a brutálnejšie napumpovanie. Takže použítí Inozitol Arginín silikátu v Razor8 vedie k dramatickému zvýšeniu úrovne oxidu dusnatého a tým k brutálnej expanzii svalových buniek
Multi-patentovaný Nitrosigine ™ je posledným technologickým výstrelkom v oblasti využitia oxidu dusnatého. Vývojovými štúdiami bolo preukázané, že môže až 4x zrýchliť krvné zásobovanie! Predbežné testy ukazujú, že Nitrosigine® je tak silný, že vie vďaka Argininu HCl rozšíriť krvné cievy až 5x viac, než je bežné. Pokiaľ sa jedná o naše suplementy, môžete sa spoľahnúť, že horšie ako "to najlepšie" pre svoje výrobky nepoužívame, vďaka tomu, je biologická využiteľnosť našich suplementov obrovská, rovnako tak ich účinky. S Razorem8 budete schopní dosiahnuť viditeľné a skutočných výsledkov. Nitrosigine® prešiel tými najťažšími skúškami a prešiel nimi bez jediného zaváhania. Skúšky potvrdili, že už pri jednorazovom použití dávky Nitrosigine® sa hladiny ako arginínu tak silikátov výrazne zvýšil. To je ten dôvod, prečo je vplyv Razoru8 tak hlboký ...

 
Hydromax ™: Nabité a napumpované svaly

Hydromax ™ je patentovaný, vysoko stabilný a účinný glycerol, ktorý funguje tak, že odčerpáva telesnú vodu z podkožia a transportuje ju do krvi; získate tak počas každého tréningu parádny žilnatosť a takmer až vysušené podkožia, takže bude lepšie vidieť svalový relief. Hydromax ™ je jediný JEDINÝ na trhu, ktorý poskytuje takú úroveň čistého glycerolu. Ostatné lacnejšie produkty, ktoré obsahujú Glycerín používajú lacnejší menej účinnej formy ako GMS alebo glycerolmonostearát (v tých je obsiahnuté len 4 až 10% čistého glycerolu). Odhliadnuc od toho, čo sme si už povedali o Razor8, teda o jeho schopnosti masívne rozpumpovať krv vo svaloch a spôsobiť väčšiu vaskularitu svalov, má tiež značný vplyv na hydratáciu pretože zadržiava na vodu v krvnej plazme. Táto vlastnosť sa hodí vždy pri vysoko intenzívnom trénovanie, obzvlášť, ak je pri tréningu veľké teplo. Strata tekutín následkom trénovanie je bežná, ale vo vyššej miere vedie k zníženiu výkonu, sily a destuuje svalovú regeneráciu. Klinické testy ukázali že sa až 10% predĺžil čas pred vyčerpaním glycerolu následkom dehydratácie. (Lyons et al., 1990; Montner et al., 1996; Koenigsberg et al., 1995).
Bolo preukázané, že dodatočná suplementácia glycerolu vedie k zníženiu teploty tela a zníženie srdcovej frekvencie pri výkone, čo naznačuje zlepšenie efektivity cvičenia, termoregulácie, a zníženie fyziologického stresu ako výsledok ochrániť intracelulárnej tekutiny plazmy (Inder et al., 1998; Nelson et al., 2007).

Brandon
Predierať sa stovkami kíl železa nie je jednoduché a ak sa váhy zdajú byť ešte ťažšie ako sú strácate motiváciu. Kto by ju tiež nestrácal. Motivácia je potom jediný motor, ktorý živí vaše odhodlanie! Dať si nejaké stimulanty, aby sa vám chcelo nie je žiadna veda, ale mať v ruke niečo chytrého, čo vám pomôže rozbehnúť tú mašinu vo vás, to je úplne iný príbeh .... Mať pomocníka, ktorý vie, čo vaše svaly potrebujú, čo potrebuje tá zatvrdilé hlava, to chce siahnuť po niečom šikovnom, nie po poľskom zázraku za pár korún. AllMax Nutrition tí neponúka zázraky, nesľubuje hory-doly, ale vyrába pre teba inovatívne suplementy z tých najkvalitnejších surovín, pretože len tie ti zaručí efekt. Logicky nemôžeme byť pre každého, pretože každý nechce pre seba to najlepšie, pre niekoho je dôležitejšie mať veci najjednoduchší, najlacnejší, najzázračnejšie. Razor8 Blast je pre tých skúsených

  • Razor8 znižuje vnímanie telesnej únavy*
  • Razor8 nabudí k výkonu, zlepšuje sústredenie sa a mentálnu čulosť

 

Tieto elementy sú tým, čo vám umožní urobiť z tréningu skutočný pôžitok z výkonu. Ak prídete do posilňovne bez motivácie a unavení, tak vás Razor8 nakopne do zadku a počas 20 minút sa dostanete do takého varu, že už nikdy nebudete chcieť trénovať iným spôsobom.

 

Vplyv je fenomenálny. Môžete si všimnúť, ako hlboký dopad sa dostaví. RAZOR8 BLAST POWDER je jedinečný.

RAZOR8 BLAST POWDER je k dispozícii v 3 príchutiach: Višňa s limetkou, Extreme Berry a Melón, a v 60tich a 120-dávkovom balenie

razor flavour

Zloženie Razor8 Blast

Veľkosť dávky: 1 odmerka (4,75 g)
ATP Enhancer / myofibrily okyslenie Buffer 3043 mg:

Creatine Monohydrate (Pharma-Grade Mikročastice) 2250 mg †
Kreatín HCl 500 mg †
Beta-alanín (ako CarnoSyn) 293 mg †

Endothelial Expansion / hemodynamiky Volumizer 780 mg

Nitrosigine ™ (Inozitol Stabilizovaný arginín silikát) 258 mg †
Arginín Taurinate 223 mg †
Hydromax ™ (65% glycerol Powder) 193 mg †
Arginín HCl 106 mg †

CNS Stimulácia / FFA Release / Beta antagonista 213 mg

Pharma-Grade syntetický kofeín 191 mg †
Hordenine HCl 22 mg †

Polymethoxylated FFA Release Extension / Hyperlytic Acceleration 12 mg

Naringin (ako extraktu z grapefruitových) 7 mg †
Yerba Maté Green Tea štandardizovaný extrakt 5 mg †


Ostatné zložky: prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, sukralóza, oxid kremičitý, Daucus carota Sativa Extract

Alergény: Vyrába sa v zariadení, ktoré tiež spracováva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, ryby a mäkkýše.

Dávkovanie: pred tréningom zmiešajte 1 odmerku s 1/2 šálkou alebo 2 kopčeky s 1 šálkou studenej vody. Počas tréningu dostatočne pite! Poznámka: Výrobok je vysoko koncentrovaný. Nikdy neprekračujte 2 odmerky naraz.

* Tieto tvrdenia sú reklamným sloganom a nie zdravotným tvrdením. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Čítajte pozorne príbalový leták. Nie je vhodné pre deti do 18 rokov, pre dojčiace a tehotné ženy, pre ľudí náchylné a citlivé na povzbudzujúce látky, ľudí s kardiovaskulárnymi problémami alebo inými chorobami, ktoré sú pod trvalým dohľadom lekára. V prípade pochybností sa vopred poraďte so svojím lekárom.

 

______________________________________________________________________________________________________

Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

                                            VŠETKY TEXTY a BANERY sú výhradným majetkom tohto portálu!

     NEDOVOLENÉ KOPÍROVANIE je považovaný ako trestný čin krádeže

allmax barometer

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Allmax Razor 8 Blast NEW 285g

Allmax Razor 8 Blast NEW 285g

Rozhodni o tom, ako budeš vyzerať už teraz. Nový Razor8 je koncentrovanejší ako jeho predchodca!

 

"DNEŠNÝM DŇOM SA MENÍ VŠETKO"

razor 8 new


 

Napište svůj názor

Ďalšie produkty v tejto kategórií Zobraziť všetky

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy