Allmax CremagnaVOL 240ct

CremagnaVOL je nová zbraň AllMax Nutrition. Patentovaná formulu pre rast svalov!

Viac informácií

33,60 €

Dostupnosť: PREPÁČTE, MOMENTÁLNE TENTO PRODUKT JE VYPREDANÝ !

creamgnavol

CremagnaVOL

CremagnaVOL je kreatínová superúčinná zmes, pre nárast sily, výkonu a veľkosti.

* Extrémny Troj-vrstvový Kreatín chelát v Tablet-kapsuliach.

* Účel: 30-dňový cyklus

* Kreatín-chelát Myotropický Svalový Expander

 


Zvýšte svoju Silu, Energiu a Veľkosť za 30 dní.

Odhodlajte sa k 30 - tich dňom , ktoré budú znamenať viac sily , energie a veľkosti . Ak máte po ruke CremagnaVOL , máte všetko čo potrebujete k tomu , aby ste mohli začať rásť .

CremagnaVOL je založený na 3MPD farmaceutickej technológii a chelátovej forme Kreatín - Horčíka , ktorý je čo do účinnosti a bio - dostupnosti na úplnej špici vývoja kreatínu . 3MPD má moc zmeniť všetko , čo ste si doteraz myslel o kreatínu .

Tablet - KAPSLE CremagnaVOLu sú chránené niekoľkými patentmi v USA . Len skutočne silné výrobky , ktoré obsahujú v nejakom smere prevratnej technológie alebo látky , sú chránené patentmi ! A naša nová rada výrobkov Allmax Nutrition také patenty jednoducho musí mať .

Kreatín chelátovej formy sú silne myotripické ( zväčšujú svalové bunky ) , CremagnaVOL ponúka neuveriteľných 5g tejto substancie tej najvyššej kvality . Žiadny iný výrobok neobsahuje tak silný kreatín chelát , žiadny ďalší výrobok nemá takú nálož chelátu . Náš patent chráni naše know - how !

KREATIN MAGNAPOWER PRINÁŠA O 12% VIAC VOĽNÉHO KREATíNU PRE TELO AKO BEŽNÝ MONOHYDRÁT.

Kreatín MagnaPOWER ® ponúka viac: lepšie bio-využiteľný aktívny Kreatín, ktorý je prenášaný do krvného riečišta. Vďaka svojim kvalitám je maximálna absorpcia. Výsledkom je dokonalejšie využitie vo svaloch, objemnejšie Svaly a viac Sily. V spojení s technológiou 3MPD, CreMAGnaVol posúva staré hranice oveľa ďalej.

3MPD™ Technology
ALLMAX je priekopníkom v oblasti vývoja a uvedenia tejto unikátneho a vysoko účinného systému dávkovanie účinných látok presne tam kam je treba a vtedy keď je ich treba. Každá fáza 3MPD CapTAB je vytvorená v úplne samostatnom procese. Každá zložka 3MPD CapTAB je navrhnutá so špecifickými vlastnosťami jednotlivých svojich častí, ktoré sa postupne uvoľňujú podľa zložitého kľúča. Akonáhle je niektorá z fáz dokončená, je potom mechanicky zničená aby mohla pokračovať ďalší. Tento prístup bol inšpirovaný farmaceutickým priemyslom.

Konštatný a Výkonný - okamžité a trvalé účinky - prvýkrát a zakaždým.

CreMAGnaVol dramaticky zvyšuje silu a energiu na prekonanie absolútneho náporu. CreMAGnaVol plných 240 3MPD CapTABS v každej krabici. To znamená kompletný 30-dňový Cyklus - 2 dávky za deň. Je to pravda, dostanete kompletný cyklus na mesiac, ktorý bude tlačiť Váš výkon, silu na úplne novú úroveň.

Masivní Zisk svalovéj hmoty
• Vynikající Tri-Stupňový  systém kreatinu

• 30 dní - 240 CapTabs - 60 dávok


Dávkovanie:

Ako doplnok stravy užite 4 capsle 3MPD dvakrát denne spolu s vodou. Nezáleží či s jedlom alebo medzi jedlami. Tréningový deň: Večerné tréning - po prebudení vezmite prvej z dávok a druhú tesne pred tréningom;
Ranné tréning - prvá dávka sa berie hneď po tréningu a druhá o 6-8 hodín neskôr.
Popoludňajší tréning - prvú dávku vezmite po tréningu a druhú tesne pred spaním.
Netréningový deň: Vezmite jednu dávku tesne po prebudení a druhú o 6-8 hodín neskôr.

creamgnavol


 Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

  Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Allmax CremagnaVOL 240ct

Allmax CremagnaVOL 240ct

CremagnaVOL je nová zbraň AllMax Nutrition. Patentovaná formulu pre rast svalov!

Napište svůj názor

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy