MyProtein Vitamín E Zobraziť v plnej veľkosti

MyProtein Vitamín E

  • Silný antioxidačný účinok
  • Posilňuje imunitný systém a produkciu bielych krviniek
  • Udržuje zdravé cievy a produkuje HDL cholesterol

Viac informácií

6,20 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

Vitamin E

Ako jeden z najpopulárnejších doplnkov stravy , ktoré sú v súčasnej dobe k dispozícii , vitamín E používa veľké množstvo ľudí po celom svete , pretože ponúka množstvo výhod pri správnom použití ako súčasť vyváženej a zdravej stravy . Vitamín E ( 400 IU ) je vďaka jednoduchým kapsuliam je jednoduchý na každodenné prehĺtavanie.

Hoci je často doporučovaný najmä pre tehotné ženy a pre tie , ktoré sa snažia zvýšiť svoju plodnosť , Vitamín E má mnoho využití všetkých ľudí : ponúka výhody pre zdravie srdca a obehového systému . Vitamín E ( 400 IU ) je silný antioxidant , a ako taký môže viesť k zníženiu škôd spôsobených voľnými radikálmi v tele , a potenciálne znižuje riziko vzniku rakoviny .

Vitamín E sa skladá z množstva rôznych chemických zlúčenín , známe súborne ako tokoferoly . Tieto organické zlúčeniny sa prirodzene vyskytujú v mnohých rôznych jedlách vrátane rastlinných olejov a obilnín .

Existuje rad rôznych tokoferolov , ktoré tvoria vitamín E , majú mierne odlišné vlastnosti . Najsilnejší zo 7 rôznych tokoferolov je D - Alpha Tocoperol , ktorý sa nachádza v tomto výrobku , a ktorý ponúka veľmi silné antioxidačné výhody , rovnako ako nenahraditeľnosť pre telo kvôli úlohe v syntéze lipoproteínov s vysokou hustotou ( HDL cholesterol ) .

O Vitamín E je známe , že ho telo potrebuje pre mnoho základných účelov , vrátane jeho obzvlášť zásadného významu pre produkciu buniek . Vitamín E hrá zvlášť dôležitú úlohu pri výrobe bielych krviniek , čo je nevyhnutné pre posilnenie imunitného systému .

Jedno z najpopulárnejších využitie Vitamínu E je v liečbe neplodnosti . Naozaj , meno tokoferol pochádza z gréckeho slova pre pôrod . Vitamín E zvyšuje plodnosť u mužov aj u žien , vzhľadom k jeho použití na zlepšenie funkcie krvného obehu a produkciu zdravých buniek . kľúčové výhody

  •     Silný antioxidačný účinok
  •     Posilňuje imunitný systém a produkciu bielych krviniek
  •     Udržuje zdravé cievy a produkuje HDL cholesterol


 
odporúčané použitie

Ako doplnok stravy užívajte 1 tebletku denne , najlepšie s jedlom .

Odporúčané dávkovanie : 1 tabletku

zloženie

Vitamín E ( ako d - alfa tokoferol prep ) , sójový olej , Softgel ( želatína , glycerín ) .

Bez umelých farbív a konzervačných látok , kvasnice , lepok , škrob a laktózu . Bez prídavku soli ( chlorid sodný ) alebo cukru . GMO free .

nutričné informácie

Suma na 1 porciu softgel :
Vitamín E ( ako d - alfa - tokoferol ) : 400 IU ( * 2680 % )
* Percento denné hodnoty sú založené na 2000 kalórií .

 


Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

MyProtein Vitamín E

MyProtein Vitamín E

  • Silný antioxidačný účinok
  • Posilňuje imunitný systém a produkciu bielych krviniek
  • Udržuje zdravé cievy a produkuje HDL cholesterol

Napište svůj názor

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy