MyProtein Instant Oats 1kg Zobraziť v plnej veľkosti

MyProtein Instant Oats 1kg

MyProtein Instant Oats

Najvyššia Anglická kvalita výrobkov Myprotein !

Viac informácií

Vanilka
Čokoláda

10,90 €

Instant Oats sú fantastickým zdrojom uhľohydrátov s nízkym glykemickým indexom ( Low GI ) ideálnymi pre postupné uvolňovaní energie .

MyProtein pre výrobu tohto produktu používa tie najkvalitnejšie zdroje Škótskeho ovsa , namletého na najjemnejšie prášok . Pomalé uvoľňovanie uhľohydrátov z takto získaných a spracovaných ovsených vločiek , bude pre žalúdok veľmi ľahko strávitelné

V tejto forme stačí Instant Oats len zmiešať s vodou alebo mliekom a vypiť .

 

 

Instant Oats sú extremne zdravým zdrojom uhľohydrátov . Ich hlavnou výhodou je nepretržité a postupné dodávanie cukrov do svalov a do celého tela . Nie viac, nie menej . Vďaka tomu máte dlhú dobu dostatok energie . To robí s tohto produktu ideálnu voľbu pre každého športovca . Je tiež ideálnou voľbou pre športovcov , ktorí potrebujú zvyšovať príjem cukrov počas dňa .

Ako pomaly vstrebávaný zdroj uhľohydrátov ( cukrov ) , Instant Oats majú menší vplyv na hladinu cukru v krvi , touto schopnosťou konkurujú dextrózy a Maltodextrínu .

Ultra kvalitné forma z neho robí extrémne vhodný doplnok stravy a potravinu s mnohými výhodami oproti bežným ovseným vločkám . A chuť , tak je jednoducho fantastická !

Všestrannosť Instant Oats umožňuje jeho pridanie do Vašich súčasných koktailov. Pokojne do proteínu , alebo do vločiek ktoré raňajkujete .

Vďaka jemu bude mať Váš suplementácia nový rozmer - múdrejší

 
Kľúčové výhody MyProtein Instant Oats

      Perfektný zdroj uhľohydrátov s nízkym glykemickým indexom

    Skvelý zdroj energie

    Unikátna chuť a ľahká rozmiešatelnosť

 
Dávkovanie MyProtein Instant Oats

Pridajte 2 odmerky ( 100g ) do 150 - 200ml vody alebo mlieka a zamiešajte . V menšom množstve tekutiny bude kokteil hustejší .

Pite 1 - 3x denne .

Odmerka nie je súčasťou balenia .

Zloženie MyProtein Instant Oats

Ground Oats , Cocoa Powder ( chocolate flavour only ) , flavouring ( flavoured options only ) , Sweetener ( Sucralose ® [ flavoured options only ] ) , Colourings ( Curcumin [ banana flavour only ] , Beetroot Red [ strawberry flavour only ] ) .

 
Nutričné Informácie MyProtein Instant Oats

Per 100g :
Energy : 388.0Kcal
Proteín ( dry basis ) : 8.5g
Carbohydrates : 70.7g
of which sugars : 0.8g
Fat : 7.9g
of which saturates : 1.3g
of which mono unsaturates : 3.3g
of which poly unsaturates : 3.3g
Dietary Fibre : 8.8g
Sodium : 30.0mg

 

 

Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám . Nežiaduce účinky : Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev . Ako prípravok uchovávať : na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí .

 

Upozornenie :
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy . Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek . Nie je určené ako náhrada pestrej stravy . Neprekračujte odporúčané dávkovanie . Ukladajte mimo dosahu detí . Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale .

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

MyProtein Instant Oats 1kg

MyProtein Instant Oats 1kg

MyProtein Instant Oats

Najvyššia Anglická kvalita výrobkov Myprotein !

Napište svůj názor

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy