Allmax Aminocore

AminoCORE je revolučná NOVINKA AllMax Nutrition. Anabolický stav začíná už pri tréningu !

aminocore 1

 

Viac informácií

Karibský koktél
Limetka s višňou
Borovka
Ovocný punč
400g
1000g

37,00 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

aminocore

AminoCORE

AminoCORE je nová generacia aminokyselin v 400g a 1000g eko baleniach.

• Ihneď Stimuluje svalový rast o 350%

• 8.180 mg 40:30:25 Čistá Koncentrovaná Síla BCAA

• Obohatené o Alpha K.I.C. proti únave 

• Nabité 7 formami Anabolického B vitamínu B3, B6, B9 a B12

 Balenie na seriózne svalové prírastky

aminocoreVäčšina ľudí, ktorí tvrdo trénujú, nechápu, prečo nemôžu narásť, tak ako by chceli. Každý skutočný kulturista dobre pozná vplyv vysokých dávok BCAA.

AminoCORE je prostriedok ako zvrátiť prirodzený sklon, ktorým je rozpad svalov (katabolizmus) a obrátiť ho v signál k budovaniu svalovej hmoty (anabolizmus).

Aj keď každý vie, ako fungujú aminokyseliny, neužívajú ich všetci a tým môžu mať niekoľko problémov:
* Nemajú dostatok BCAA
* Nedostávajú správny pomer BCAA
* Nemajú dostatok BCAA v ten správny čas


ZÍSKEJTE VIAC ANABOLICKÉ ČINNOSTI


"Je to jednoduchá matematika, priberte viac svalov, ako ich stratíte!"

Prax je jednoduchá, musíte sa zaviazať k užívaniu väčšieho množstva tých správnych BCAA - a dôsledne to dodržiavať. Len správne množstvo BCAA v tých správnych pomeroch všetkých 3 aminokyselín v tú správnu dobu môže splniť, po čom snívate.

aminocore


"Záchrana Vašich svalov má meno AminoCORE."

AminoCORE obsahuje 3 - fázovú technológiu rozpustnosti , ktorú sme pomenovali MYOTRISOL ™ . Táto technológia prevrátila staré chápanie BCAA za nové. Ideálny pomer BCAA sú ľahko rozpostné a pripravené kedykoľvek a kdekoľvek ! S konskou dávkou vyvolaného anabolizmu svalov . Stačí ich vziať a zapiť vodou .

AminoCORE je tiež v sypkej podobe , kde možno bez ostychu hovoriť o revolúcii v rozpustných BCAA aminokyselinách . Získanie úplne rozpustných BCAA ( miešanie vo vode ) dáva AminoCORE obriu výhodu oproti ostatným takzvaný rádoby BCAA . Teraz , ALLMAX prináša novinku AminoCORE na trh , pripravený- k - miešaniu , lahodný , zabalený v jednotlivých vreckách , rovnako tak v 400g balení ( čo je 50 dávok ! ) V 1000g ( 120 dávok ) a v tabletách ! Takže si máte z čoho vybrať : či chcete pohodlie a luxus tak vrecúška , ktoré vezmete kamkoľvek so sebou . , Alebo tabletovú formu , ktorú zase prehltnete bez toho aby ste miešali čokoľvek v šejkri - vždy ale dostanete všetky výhody skryté v AminoCORE !

" Ak sa Vám práve prestali páči vaše BCAA , neberte ich . AminoCORE chutí a funguje mimo realitu tohto sveta ! "

Najlepšie zo všetkého je , že nedostanete chudé 2 alebo 3 g BCAA , AminoCORE má neuveriteľných 8.180 mg ! Je to pravda , viac ako 8 gramov BCAA v jedinom balíčku alebo jednej dávke tabliet ( 7tbl ) . Perfektné je užívať ho počas tréningu , pretože vyženie anabolický vplyv vášho tréningu , alebo ho môžete vziať až idete preč z telocvične , alebo vtedy keď sa nemôžete dostať včas k vášmu proteínu a potrebujete , zabrániť katabolickému javu ( rozpadu svalového tkaniva ) a pomôcť naopak zvýšenie syntézy bielkovín !

Výskumný tím z Karolinského Inštitútu , ktorý za svoje projekty získal Nobelovu cenu teraz potvrdil to , čo kulturisti vedia už roky , vysoké dávky BCAA dodané v určitom pomere 45:30:25 signalizuje Vašim svalom aby rástli . Nielen rast , ale čistú syntézu bielkovín ( anabolizmus ) v rozsahu , ktorý musel byť certifikovaný , aby bol uznaný ; o neuveriteľných 350 % väčšia anabolická signalizácia než u kontrolnej skupiny užívajúcej placebo !

" Svetová - Trieda znalcov potvrdzuje výskumom , 350 % nárast ANABOLICKÉ ÚČINNOSTI "

ALLMAX zavádza Myotrisol ™ , najsofistikovanejšie technológie rozpustnosti BCAA . Až do teraz bolo takmer nemožné dodávať 100 % čistý prášok BCAA v pomere 45:30:25 v obrovskom množstve 8180 mg v dávke , čo je ideálne pre činnosť anabolických dejov . Okrem toho sa jedná o najčistejšiu Japonskú kvalitu BCAA .

aminocore" 45:30:25 TECHNOLÓGIA "

DNA - Gene Chip analýza bola použitá pre určenie vplyvu konkrétneho pomere suplementácia BCAA . Pomer 45:30:25 BCAA zvýšil priamu  bunkovú signalizáciu o 350 % ! Tento výskum bol ohromujúci a ešte lepšie bolo to , že výskum bol vykonaný na jednom z popredných svetových centier. Výskum aminokyselín v Štokholme , Švédsko . Ústavu tak prestížnom , že získal Nobelovu cenu .

Teraz , naša patentovaná 3 - fáza technológie rozpustnosť tzv Myotrisol ™ zmenila tieto mimoriadne vysokej dávky o ideálny pomer Farmaceuticky čistých BCAA , ľahko rozmiešateľné a chutné .

Neuveriteľne výkonné pohodlné AminoCORE ™ rieši konečnú dilemu športovcov , ako sa dostať k veľmi vysokým, výskumy podporeným dávkam BCAA vo vzorci navrhnutom tak , aby priviedol telo do anabolického stavu , rýchlo , nech ste kdekoľvek !

" Vitamíny B Podporujú syntézu bielkovín a výrobu energie "

AminoCORE ™ zahŕňa niektoré z najviac hardcore , biologicky , farmaceuticky navrhnutých vitamínov , o ktorých ste možno nikdy ani nepočuli : Metylkobalamin , Dibenkozid ( vysokú biologickú dostupnosť vitamínu B12 ) , Ca L - 5 - MTHF ( Zero - Step BioB9 ™ vitamín B9 ) a pyridoxín - 5 - fosfát ( vitamín B6 ) . To sú niektoré z najťažšie dostupných vitamínov , ale sú nanajvýš vysoko efektívne prínosy sú známe vede . Pozrite sa na zloženie AminoCORE a nájdete ho , o nič sme Vás neochudobnil . Iba AminoCORE ™ vám dáva tento druh čistej energie vo vitamínoch . A čo viac , komplex vitamínov B podporuje syntézu bielkovín , bez ktorej by bolo vaše zlepšenie nemysliteľné .

KIC urobí Váš tréning lepším !

Väčšina ľudí nikdy ani nepočula o KIC a pritom môže byť vašim najlepším priateľom v posilňovni . KIC , alebo Ketoisocaproická kyselina neutralizuje toxíny vo svaloch , ako je amoniak ( NH 3 ) , ktoré sú vytvorené počas intenzívnej opakovanej svalové kontrakcie . KIC deaktivuje amoniak , ktorý je vytvorený vo svaloch počas intenzívneho tréningu . Vyššia koncentrácia amoniaku má vplyv na úroveň únavy . Zníženie amoniaku teda vedie k väčšej svalovej vytrvalosti . A najlepšie zo všetkého , AminoCORE má 100 mg KIC v každej porcii !

aminocore

AminoCORE Zhrnutie

* Výskumom overená dávka 8.180 mg všetkých 3 BCAA v presných vedecky overených pomeroch 45% L-Leucín: 30% L-Valín: 25% L-izoleucín.

* 100 mg čistého KIC, ktorá deaktivuje toxíny v tele, znižuje poškodenie svalovej hmoty a vy môžete cvičiť dlhšie a tvrdšie. *

* Celé spektrum 7 úplne unikátnych a účinných foriem látok podporujúcich syntézu bielkovín a uvoľňovanie bunkovej energie: B3, B6, B9 a B12 vitamíny.Prečo sa TOP kulturisti a športovci sa prikláňaju k BCAA ?

* Stimulujú syntézu bielkovín v kostrovom svale a zlepšujú akumulácie čistej hmoty .
* Tvorí svalové palivo pre lepší výkon a vytrvalosť .
* Posilňujú imunitný systém počas intenzívneho cvičenia .
* Znižujú možnosť rozpadu svalov ( silné anti - katabolické účinky ) * .
* Spolu s diétou , môže BCAA pomôcť preniknúť do tukových zásob , zatiaľ čo ochraňuje ťažko vydreté svaly .
* Slúži ako zdroj paliva pri dlhodobom cvičení , kedy sa zásoby glykogénu vyčerpávajú .
* Ľudia musia konzumovať BCAA , na rozdiel od ostatných aminokyselín , telo si ich nevie vyrobiť .
* Plných 33 % kostrového svalstva je zložené z vetvených aminokyselín .
* BCAA sú jediné aminokyseliny použiteľné priamo ako palivo pre vaše svaly .


AminoCORE je najrýchlejší spôsob , ako okamžite vstrebať viac ako 8 gramov najsilnejších BCAA .

AminoCORE prijatých v priebehu intenzívneho tréningu , okamžite zvýši schopnosť vášho tela budovať cez 2 primárne procesy :
* Zvyšuje signalizáciu svalom aby začali budovať svaly
* Znižuje rozpad svalového tkaniva pri intenzívnom tréningu

aminocore

Dávkovanie :Pre aktiváciu proteínovej syntézy a zlepšenie svalového zotavenia užívajte 1 dávku ( 1 odmerka ) AminoCORE počas každého ťažkého tréningu . V nentréninkové dni sa užíva AminoCORE kedykoľvek počas dňa na prázdny žalúdok . Vďaka veľmi kvalitnému a špecifickému spracovaniu a silným ingredienciám nie je vhodné prekračovať viac ako 2 dávky denne . Každú dávku nasypte do 500ml vody alebo do veľkej fľaše na 1 liter ak rozmiešavajú 2 dávky .

  

UPOZORNENIE:
Prípravky nie sú vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov! Počas používania dodržujte dostatočný pitný režim! Prípravok nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte, ak ste osoba s vrodenou poruchou metabolizmu alebo inými lekárskymi poruchami, ako je cukrovka alebo sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Udržujte z dosahu detí! Nepoužívajte ani v prípade, ak užívate nejaké lieky na predpis, ale aj voľne predajné! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Neužívajte ak beriete lieky obsahujúce inhibítor monoamin (MAOI), selektívny serotonínový inhibítor (SSRI) alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom. Nikdy neberte 2 dávky naraz alebo krátko po sebe!

- Doplnok stravy. Vhodný pre športovcov -

aminocore
______________________________________________________________________________________________________

Upozornenie:
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Allmax Aminocore

Allmax Aminocore

AminoCORE je revolučná NOVINKA AllMax Nutrition. Anabolický stav začíná už pri tréningu !

aminocore 1

 

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy