GoNutrition Tekuté vaječné bielka 1000ml Zobraziť v plnej veľkosti

GoNutrition Tekuté vaječné bielka 1000ml

"Od povodných majitělov MyProtein"

Tekuté bílky od GoNutrition obsahujů cez 10g biologicky vysoko dostupných bielkovín ve 100g


Viac informácií

6,45 €

Dostupnosť: Na sklade

GoNutrition od povodnych majitelou MyProtein


GoNutrition Tekuté vaječné bielka, 1000ml

__________________________________________________________________________________________________

GoNutrition od povodnych majitelou MyProteinNULA tuku a NULA cukrov
                                 GoNutrition od povodnych majitelou MyProteinDlhá doba expiracie pri izbovej teplote
                                     GoNutrition od povodnych majitelou MyProteinŽiadny neporiadok z oddeľovania žĺtkov na sporáku

__________________________________________________________________________________________________

Tekuté vaječné bielka od Nutrition® sú plne pasterizované 100% čistej tekuté vaječné bielka, ktoré poskytujú viac ako 10 g bielkovín v 100 ml. Ideálne najmä pre tých, ktorí chcú naplno vychutnať klady vaječných bielkov, bez tuku a cholesterolu, ktoré sa nachádzajú vo žĺtkoch. Tekuté vaječné bielka sú prirodzeným zdrojom veľkého množstva bielkovín as nízkym až takmer nulovým obsahom tuku a sacharidov. Vaječný bielok má vysokú bio využiteľnosť = tzn. že tento zdroj bielkovín sa ľahko vstrebáva a veľmi dobre využiteľný pre organizmus. Tým sa stávajú naše Tekuté vaječné bielka pohodlným a efektívnym spôsobom, ako zvýšiť celkový denný príjem kvalitných bielkovín do svojho jedálnička.

 Ako sa vaše Tekuté vaječné bielka vyrábajú?

 Naše Tekuté vaječné bielka sú 100% z farmárskych vajec bez prísad, konzervačných látok, aróm a farbív. Maximálny komfort Tekutých vaječných bielkov oceníte najviac  pri príprave omeliet, ale môžete ich tiež konzumovať priamo z fľaše. Poskytujú viac ako 10g bielkovín na 100 ml, iba 1,1g sacharidov a stopové množstvo tukov. Tekuté vaječné bielka sú k dispozícii v 1l fliaš, ktorá je ekvivalentom bielkov z 32 stredných vajec.

Aké sú  výhody používania Tekutých vaječných bielkov pre športový výkon?

Proteín je základná makronutrient nutný pre budovanie svalov. Je nevyhnutný pre rast a regeneráciu, čo je dôležitým aspektom akejkoľvek stravy a jedálnička. Tekuté vaječné bielky ponúkajú skvelý spôsob, ako zvýšiť denný príjem bielkovín.

Ako dlho zostanú čerstvé?

 Naše Tekuté vaječné bielka sú od seba oddelené a pasterizované pomocou jedinečného a patentovaného výrobného procesu. To znamená, že na rozdiel od väčšiny tekutých vaječných bielkov na trhu, ktoré musia byť v chlade a musia byť spotrebované do niekoľkých dní od ich kúpy, naše Tekuté vaječné bielka možno bezpečne skladovať pri izbovej teplote po dobu až šiestich mesiacov od dátumu výroby, čo šetrí drahocenný priestor v chladničky. Okrem toho, neotvorené Tekuté vaječné bielka môžu byť zamrazenie po dobu až 12 mesiacov, takže si môžete urobiť zásoby.

Po otvorení našich Tekutých bielkov odporúčame aby boli skonzumované v priebehu 48 hodín.

Aké dobré sú vaše Tekuté bielka?

 GoNutrition ™ Tekuté bielka sú 100% čisté vaječné bielky, našimi dodávateľmi sú len európska kurčatá z európskych fariem. Patentovaný výrobný proces je používaný s cieľom zabezpečiť našim tekutým vaječným bielkom tú najvyššiu kvalitu, zachovať čerstvosť a to až po dobu 6 mesiacov, a to aj v prípade, že sú skladované pri izbovej teplote. Okrem toho, na rozdiel od iných tekutých vaječných bielkov na trhu, sú tie naše bez avidínu (bielkovina obsiahnutá v surových vaječnom bielku, ktorá môže blokovať príjem vitamínov a tým spôsobiť ich deficit). To znamená, že naša bielky môžu byť konzumované priamo z fľaše, alebo pridané do šejkra k vášmu proteínu, bez toho aby bolo nutné ich povariť.

Čo sa dá spraviť s tekutými vaječnými bielkami?

 Skúste si treba urobiť naše tekuté vaječné bielka na malom množstve kokosového oleja, dokonale to ochutí a ovonia Vašu omeletu, ktorá okrem bielkovín z bielkov bude obsahovať aj zdravé mastné kyseliny. Môžete vyskúšať ale aj ďalšie naše zdravé "fitness potraviny" ako sú 100% prírodné orechy, orechové masla, proteínové cestoviny atď.

Návod k používaniu

 Skladovanie v izbových teplotách až 5 mesiacov. (medzi 0 ° C and 25) Ako náhle sa fľaša otvorí je nutné ju uskladniť v chladničke a mala by sa skonzumovať behom 2-3 dní
Neotvorená fľaša môže byť zmrazená na 12 mesiacov. Do pôvodnej teploty vráťte výrobok tým, že ju dáte do chladničky, aby pomaly rozmrzla.

Zloženie:
Typické hodnoty v 100 ml:
Energia: 209 kJ
Energia: 50 kcal
Tuky: Trace
z toho nasýtené mastné kyseliny: Trace
Sacharidy: 1,1 g
z toho cukry: 1,1 g
Bielkovina: 10,2 g
Soľ: 0,4 mg

v dávke 30ml :
Energia: 63 kJ
Energia: 15 kcal
Tuky: Trace
z toho nasytené mastné kyseliny: Trace
Sacharidy: 0,3 g
z toho cukry: 0,3 g
Bielkoviny: 3,1 g
Soľ: 0,1 g

Zloženie
100% Tekuté vaječné bielka.

Alergény:  Vajíčka

 

"Od povodných majitělov MyProtein"

GoNutrition od povodnych majitelou MyProtein__________________________________________________________________________________________________

Upozornenie:
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
POZOR!

                                      VŠETKY TEXTY a BANERY sú výhradným majetkom tohto portálu!

                                                                    NEDOVOLENÉ KOPÍROVANIE je považovaný ako trestný čin krádeže

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

GoNutrition Tekuté vaječné bielka 1000ml

GoNutrition Tekuté vaječné bielka 1000ml

"Od povodných majitělov MyProtein"

Tekuté bílky od GoNutrition obsahujů cez 10g biologicky vysoko dostupných bielkovín ve 100g


Napište svůj názor

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy