Allmax MuscleMaxx Gainer 5,5kg Zobraziť v plnej veľkosti

Allmax MuscleMaxx Gainer 5,5kg

Gainer ktorý splní všetky očakávania!

Viac informácií

Vanilka
Čokoláda

50,90 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

MuscleMaxx™ Mass Gainer

  • Poháňaný MAXXPRO Blend Proteínom ™,
  • Obohatený o Masu budujúcich BCAA
  • Bohytý na esenciálne aminokyseliny
  • Neuveriteľná chuť!


MuscleMaxx ™ Mass Gainer je tu. S masívnou dávkou 1,326 kalórií a 56 g bielkovín v každej dávke, budete priberať ako nikdy predtým. 4 zmesi Vám poskytnú 4 rôzne druhy proteínov, ktoré boli navrhnuté k absorpcii v rôznom časovom horizonte, tým poskytnú svalom materiál na dlhodobý rast. Sacharidy sú kľúčom k rýchlemu budovaniu svalov. MuscleMaxx ™ Mass Gainer poskytuje monštruóznych 253g, troch rôznych druhov sacharidov na doplnenie paliva pre Váš rast a pre Vašu výkonnosť v posilňovni. *


Kreatín je široko považovaný a podporovaný ako najúčinnejší a známy športový doplnok, výživa pre budovanie sily a veľkosti svalov. MuscleMaxx ™ zaradil hneď dve formy kreatínu pre rýchlejšie zvýšenie efektu *.


Pre ďalšie zlepšenie regeneračných schopností a zvýšenie svalovej Proteo-syntézy, MuscleMaxx ™ Mass Gainer obsahuje obohatené aminokyseliny, ako je L-glycín, L-glutamín a esenciálne BCAA L-leucín, L-valín a L-izoleucín *.


MuscleMaxx ™ Mass Gainer je Gainer typu MASS - teda gainer s pevným pomerom jednoduchých a komplexných uhľohydrátov a poskytujúci kompletné spektrum výživných látok potrebných pre rast svalov. *

 

- Doplnok stravy. Vhodný pre športovcov -
______________________________________________________________________________________________________

Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Allmax MuscleMaxx Gainer 5,5kg

Allmax MuscleMaxx Gainer 5,5kg

Gainer ktorý splní všetky očakávania!

Napište svůj názor

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy