MHP X-Fit Trainer

MHP X-Fit Trainer - budete sa cítiť silnejší, budete trénovať tvrdšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Taký je X-Fit Trainer.

Viac informácií

Pomaranč a brusnice
Citrónová limonáda

Bežná cena: 39,00 €

31,00 €

Zľava!

-8,00 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

MHP X-Fit Trainer

  • Dodá energiu vášmu tréningu
  • Redukuje nahromadenú kyselinu mliečnu
  • Zvýši silu, zlepší odolnosť
  • Znižuje hladinu kortizolu

 

X-FIT TRAINER je predtréningový doplnok, špeciálne navrhnutý najmä pre zlepšenie výkonu pri kruhových tréningoch s vysokou intenzitou, známych ako HICT (High Intensity Circuit Training) alebo CrossFit - budete sa cítiť silnejší, budete trénovať tvrdšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. X-FIT TRAINER je posilnený klinickou dávkou vedecky overených látok ako beta-alanín, kreatín, prírodné metylxantínov, termogénny zmesí na nepretržité pálenie kalórií a špeciálnou látkou s názvom CortiFit, ktorá redukuje hladinu katabolického hormónu kortizolu.

Tieto látky v klinickom dávkovaní, skombinované do revolučného predtréningového prípravku TRAINER, umožní nadšencom CrossFit cvičiť tvrdšie, byť silnejší, budovať svalstvo rýchlejšie a páliť kalórie dlhšie. TRAINER je tiež úplne bez zakázaných látok, takže je dokonalý pre každého atléta.

 

•Zvyšuje hladinu energie až o 79%

• Zlepšuje sústredenie a zvyšuje intenzitu tréningu

• Zvyšuje svalovú výdrž a reguluje hladinu kyseliny mliečnej až o 35%

• Urýchli nárast sily až o 45%

• Zníži hladinu kortizolu o 24% a podporuje čistú svalovú hmotu

• Redukuje hladinu telesného tuku pálením až o 12% viac kalórií celé 4 hodiny po tréningu


Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

!! POZOR!! VŠETKY TEXTY A BANERY SÚ VÝHRADNÝM MAJETKOM TOHTO PORTÁLU! NEDOVOLENÉ KOPÍROVANIE JE HODNOTENÉ AKO KRÁDEŽ A BUDE SA PODĽA TOHO POSTUPOVAŤ.

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

MHP X-Fit Trainer

MHP X-Fit Trainer

MHP X-Fit Trainer - budete sa cítiť silnejší, budete trénovať tvrdšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Taký je X-Fit Trainer.

Napište svůj názor

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy