MHP NO-Bomb

NO-BOMB je prelomovým suplementom na poli predtréningových NO výrobkov.

Už niekolko rokov patrí medzi bestsellery v USA a Kanade. Teraz konečne aj u nás
    

Viac informácií

41,90 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

mhp maximum human performance

MHP NO-Bomb

  •  Pomôže udržať svaly prekrvené
  •  Zvyšuje objem a silu svalov
  •  Zvyšuje výdrž a výkon

 


Je prelomovým suplementom na poli predtréningových NO výrobkov. Vedci z MHP vývojom NO-BOMB doslova zdvihli latku - vôbec prvýkrát použili plnú Sigma-tau certifikovanú klinickú dávku patentovanej farmaceutické zmesi GlycoCarn (GPLC). Bolo preukázané, že GlycoCarn je pri klinickom dávkovaní 4,5 gramu ďaleko lepší v podpore hladiny oxidu dusíka ako arginín a AAKG a zaručí ohromné napumpovanie a rast svalov. NO-BOMB obsahuje aj exkluzívnu zmes podporujúcu na predlžujúce napumpovanie (NOSA) ako napríklad PDE-5 inhibítor, ktorý vás udrží napumpovaných celé hodiny!


NO-BOMB ide ešte ďalej - uvádzame KNO3 Nitrite-NO Technology - významný, prelomový objav na poli púmp, ktorý znamená svaly trhajúce napumpovanie, aké ste nikdy nezažili

Revolučný KNO3 Nitrite-NO technológia využíva bioaktívne dusičnany a dusitany účinkujúci pomocou úplne novo objavenej cesty poskytnú ešte väčšiu vazodilatáciu a plnšie svalové napumpovanie. Tieto bioaktívne látky majú tiež jedinečnú schopnosť recyklovať sa späť na oxid dusnatý, čím udržujú svalové vlákna prekrvené oveľa dlhšie ako arginín.

NO-BOMB je ultimátny a výkonný suplement. NO-BOMB má potenciál vo vás odštartovať neuveriteľný rast svalov a zlepšiť váš výkon a zároveň potlačiť hladinu kyseliny mliečnej čím môže zlepšiť vašu svalovú výdrž. Je silným antioxidantom zlepšujúci regeneráciu a posilní metabolizmus mastných kyselín, čím naštartuje pálenie tuku. Nikdy predtým nebol na trhu suplement, ktorý by spojil všetky tieto výhody v jednom.

 


Zažite napumpovanie, výkon a výdrž  úplne novej úrovni díky najpokročilejšie NO smesi - NO-BOMB! 


Upozornenie:
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
POZOR!

                                                                       VŠETKY TEXTY a BANERY sú výhradným majetkom tohto portálu!

                                                                    NEDOVOLENÉ KOPÍROVANIE je považovaný ako trestný čin krádeže

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

MHP NO-Bomb

MHP NO-Bomb

NO-BOMB je prelomovým suplementom na poli predtréningových NO výrobkov.

Už niekolko rokov patrí medzi bestsellery v USA a Kanade. Teraz konečne aj u nás
    

Napište svůj názor

Ďalšie produkty v tejto kategórií Zobraziť všetky

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy