MyProtein L-Glutamine 500g Zobraziť v plnej veľkosti

MyProtein L-Glutamine 500g

  • Vysoká kvalita a čistota
  • Pomáhá doplnit glykogenové zásoby
  • Pomáhá redukovat čas na zotavenie a regeneraciu

Viac informácií

12,30 €

Dostupnosť: NA SKLADE !

MyProtein L-Glutamine

 Glutamín je nevyhnutná aminokyselina , ktorá je vyžadovaná každým svalom v tele , a je jedným z najdôležitejších stavebných kameňov pri formovaní proteínov , ktoré udržujú zdravie buniek a regeneráciu svalov a tkanív . Glutamín sa nachádza v rôznom množstve vo väčšine živočíšnych mas a rýb , rovnako ako , v menšej miere v zelenine a strukovinách . Každý , kto trénuje s vysokou intenzitou zvlášť potom pre hypertrofiu ( rast svalov ) , môže nájsť v glutamínu veľmi prospešný doplnok .


Glutamín je odborníkmi považovaný za výhodný pre vytrvalostné športy ako je beh na dlhé vzdialenosti , alebo na bicykli . Glutamín pomáha znížiť výskyt kŕčov spôsobených monotónnym zaťažením . Vzhľadom k tomu aké široké pôsobenie v organizme Glutamín má , môžeme ho vrelo odporučiť aj pre starších ľudí , ktorí trpia kŕčmi a pravidelnými bolesťami svalov ako prírodné alternatívu k chemickým liekom na tlmenie bolesti .


Glutamín je čiastočne esenciálna aminokyselina , telo je schopné si ju vyrábať v malom množstve samo , ale väčšinou musí prísť do tela zo stravy . Galutamin je nutný pre hypertrofiu a tiež hrá dôležitú úlohu pri renovácii poškodeného tkanivá .

Klučové Výhody

  • Vysoká kvalita a čistota
  • Pomáhá doplnit glykogenové zásoby
  • Pomáhá redukovať čas na zotavenie a regeneraciu
 

Návod na použitie

Ako doplnok stravy odporúčame používať 5 gramov 1-3 krát denne. Pre ideálne výsledky dávkujte s raňajkami s obedom a hodinu pred spaním. Rozpustite vo vode alebo obľúbenom džúsu.

ingrediencie

Glutamine

nutričné Informácie

Amount per 5g serving:
Glutamine: 5g

 


Upozornenie
Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

 

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

MyProtein L-Glutamine 500g

MyProtein L-Glutamine 500g

  • Vysoká kvalita a čistota
  • Pomáhá doplnit glykogenové zásoby
  • Pomáhá redukovat čas na zotavenie a regeneraciu

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Předchozí
Další
Nové produkty Slevy Prohlédnuté

Momentálně nejsou žádné nové produkty

MHP X-Fit Trainer
39,00 €
31,00 €

Všechny slevy